DZIAŁAMY NA FRANCUSKIM RYNKU, Z 35 MIEJSCAMI WE FRANCJI SŁUŻĄCYMI DO LOKALNEJ DYSTRYBUCJI PRODUKTÓW NASZYCH KLIENTÓW.

OTO NASZE OBSZARY DZIAŁALNOŚCI I KNOW-HOW:

Wynajem pojazdów bez kierowców

BERTO POLSKA dysponuje pojazdami różnego typu i o różnej ładowność od 0,5 t do 24 ton. W swojej ofercie posiadamy pojazdy dostawcze, o zabudowie kontenerowej, oraz zapewniające transport chłodniczy w temperaturze kontrolowanej, dostępne do wynajmu krótko, średnio i długookresowego.

Eksternalizacja flot

BERTO POLSKA proponuje kompleksową ofertę zarządzania logistyką w Państwa firmie. W oparciu o 45-letnie doświadczenie, zwalniamy Państwa z ograniczeń związanych z dystrybucją lub zbiórką, aby mogli Państwo skupić się na głównym obszarze działalności, zachowując optymalny stosunek jakości do ceny.

Dystrybucja lokalna i regionalna

BERTO Polska oferuje rozwiązania w obszarze wynajmu długoterminowego, krótkoterminowego i średnioterminowego, także w temperaturze kontrolowanej (od 0,5 do 24 ton). Wraz ze swoją organizacją i pełną gamą produktów i usług, proponuje kompleksowe rozwiązania towarzyszące Państwa planom rozwojowym.

Simpliciti geolocalisation

Zespoły filii GROUPE BERTO, SABATIER Géolocalisation projektują i sprzedają oprogramowania, w które wyposażone są pojazdy GROUPE BERTO. Preferowaną usługą jest wbudowany komputer, w obszarze zbierania odpadów.