KNOW-HOW GOTOWY NA EKSPORT:

Grupa Berto jest firmą rodzinną, założoną w 1964 roku, zarządzaną od 1982 roku przez Pana Pierre-Yves Berto (Prezesa Rady Nadzorczej) i liczącą dziś ponad 2300 pracowników oraz mającą obroty w wysokości 230 M€. Krajowy lider w wynajmie pojazdów z kierowcami, Grupa Berto jest również ekspertem w rozwiązaniach outsourcingowych na

Z biegiem czasu, Grupa była w stanie dostosować się i rozwijać w branży, która przeszła głębokie zmiany.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, grupa Berto przewiduje i wprowadza nowości, wprowadzając tym samym zmiany w obszarach społecznych, jak i gospodarczych. Tworzenie nowych usług, nowych produktów, jak również kolejne wykupy, pozwoliły Grupie Berto dojść do miejsca, w którym jest obecnie.

W swoim podstawowym obszarze działalności Grupa Berto rozwinęła ekspertyzę, w szczególności w dziedzinie wynajmu bez kierowców, geolokalizacji, wynajmu sprzętu do transportu kolejowego, wynajmu podnośników koszowych i transportu towarów.

Czerpiąca z ponad 50-letniego doświadczenia rodzinna grupa Berto, której siedziba znajduje się w Avignon, działa blisko swoich klientów, dzięki 45 oddziałom rozłożonym na całym terytorium.

Nasi pracownicy są ambasadorami jakości Państwa firmy, aby mogła odnieść sukces.